StarTech GLCSXMM10PST 1G SFP LC Duplex MM optikai csatlakozóaljzat (10db) (GLCSXMM10PST) - bevachip

StarTech GLCSXMM10PST 1G SFP LC Duplex MM optikai csatlakozóaljzat (10db) (GLCSXMM10PST) - bevachip

198 040 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

GLCSXMM10PST 1G SFP LC Duplex MM optikai csatlakozóaljzat (10db) (GLCSXMM10PST) - bevachip

198 040 Ft
+ 2 096 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bevachip.hu
Termékleírás
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.