StarTech GLCLHSM10PST 1G SFP LC Duplex SM optikai csatlakozóaljzat (10db) (GLCLHSM10PST) - bestmarkt

StarTech GLCLHSM10PST 1G SFP LC Duplex SM optikai csatlakozóaljzat (10db) (GLCLHSM10PST) - bestmarkt

223 070 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

GLCLHSM10PST 1G SFP LC Duplex SM optikai csatlakozóaljzat (10db) (GLCLHSM10PST) - bestmarkt

6000+ termék raktárról azonnal átvehető üzletünkben!

223 070 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bestmarkt.hu
Termékleírás
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.