Ajánlataink a termékre

 

Delock kábel Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m (85127) (Delock_85127)

3 061 Ft
+ 790 Ft szállítási díj
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
logicit.hu
Termékleírás
Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelo eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP modullal rendelkezo NIC-t egy kapcsolóhoz vagy egy médiaátalakítóhoz. Mindkét csatlakozó egy burkolaton és egy foglalaton osztozik, amelynek köszönhetoen a kábel rendkívül helytakarékos. A kiemelokar segítségével egyszeru a leválasztás a nagy suruségu panelekrol. Muszaki adatokCsatlakozó:1 x LC duplex >1 x LC duplex Többszörös OM3-kábel Szál: 50/125 m Cirkónia kerámiából készült kábelátvezeto, védosapkával Uniboot csatlakozó Kiemelokar Változtatható polaritás Megosztott külso burkolat Kábelátméro: kb. 3 mm Beillesztési veszteség < 0,5 dB LS0H (halogénmentes) Szín: vízkék Kábelhossz: kb. 1 m RendszerkövetelményekEgy szabad LC duplex port A csomag tartalmaSzáloptikai kábel CsomagPoly bagGyártó: Delock
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.