Gembird CFO-LCLC-OM2-10M

Termékleírás
Csatlakozó optikai kábel duplex 50/125 OM2, LC-LC csatlakozó, hossz 10m. Tömeges csomagolás. Így is ismerheti: CFO LCLC OM 2 10 M, CFOLCLCOM210M, CFO LCLC OM2 10M, CFO LCLC-OM2-10M, CFO-LCLC-O M2-10 M
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^