Megközelítés:
Javasolt útvonal:  
Termékleírás
Gyártó: Equip; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai; patchcord); Hossz: 3 m; Kábelezés típusa: Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2); Csatlakozó típusa 1: LC duplex; Csatlakozó típusa 2: ST duplex; Maximális adatátviteli sebesség: Nem érinti; Szín: Narancssárga; Nettó tömeg: 0.048 kg
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^