DIGITUS DK-2532-02

DIGITUS DK-2532-02
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

Termékleírás
Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai; patchcord); Hossz: 2 m; Kábelezés típusa: Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2); Csatlakozó típusa 1: LC duplex; Csatlakozó típusa 2: SC duplex; Maximális adatátviteli sebesség: n/a; Szín: Narancssárga; Nettó tömeg: 0.633 kg Így is ismerheti: DK 2532 02, DK253202, DK 2532-02, DK-2532 02
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^