Ajánlataink a termékre

Termékleírás
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m (84644) $(document). ready(function() $('. page_artlist_price_akcio'). children('. text_normal'). attr('style', 'font-weight:bold;font-size:23px;'); $('#page_tooltip_rovleir'). html(''); $('#page_artdet_product_param_sepc_table '). after('');$('#page_artdet_rovleir'). html(''); ); Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC duplex > LC duplex - Multimód OM4 kábel - Optikai szál: 50/125um - Kerámia érvégek, por elleni védelemmel - LSOH kábel - Szín: lila - Kábelhossz: kb. 10m Rendszer követelmények -Szabad LC duplex csatlakozás A csomag tartalma -optikai kábel Csomagolás Műanyag tasak Gyártó: Delock A termék adatlapja
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^