Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

Termékleírás
1 portos Mini GBIC 1000BaseSX (LC-Duplex)-hez

Mini GBIC átalakító, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550m. 1x 1000 Mbit multimodális üvegszálas SX (LC-Duplex) port, multimodális üvegszál 50/125m 550m-ig, multimodális üvegszál 62.5/125m 220m-ig, Full-Duplex, 802.3x Flow-Control, Hot-Swappable. Így is ismerheti: DEM 311 GT, DEM311GT, DEM 311GT, DEM-311GT, DEM-311 GT
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^